Na obiekcie VOLKSWAGEN ARENA dnia 2022-05-14 13:30 miał miejsce mecz VfL Wolfsburg kontra Bayern Munich zakończony wynikiem 2-2

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy VfL Wolfsburg a Bayern Munich zakończyła się wynikiem 1-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

W dniu 2022-05-14 13:30 na stadionie VOLKSWAGEN ARENA rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Bundesliga 1 kolejki 34. Zmierzyły się ze sobą VfL Wolfsburg oraz Bayern Munich.

Gole strzelali: J. Stanišić 17' 0-1 J. Kimmich R. Lewandowski 40' 0-2 T. Müller J. Wind 45' 1-2 M. Kruse M. Kruse 58' 2-2 M. van de Ven

Żółte kartki VfL Wolfsburg: Lukas Nmecha 42'

Żółte kartki Bayern Munich: Dayot Upamecano 77' Omar Richards 88'

Czerwone kartki VfL Wolfsburg:

Główny arbiter meczu to Robert Hartmann, Germany. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna VfL Wolfsburg stawi czoła , następne spotkania z drużynami oraz . Kolejno natomiast Bayern Munich z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Bardzo często oddani kibice piłki nożnej śledzą interesujące starcia w lidze Bundesliga 1. Mocne zespoły piłkarskie oraz piłkarze jak Lukas Nmecha Dayot Upamecano niejednokrotnie zagwarantowały wyśmienitym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo emocji. Cieszące oko potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi okazują się zajadłe, rzadko zdarza się, iż mecze nudzą. Często obserwujemy brutalne faule, przepiękne asysty czy gole, które dodają pikanterii całemu widowisku. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i oglądać spotkania piłkarskiej ligi Bundesliga 1 oraz śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. VfL Wolfsburg i Bayern Munich i ich udział w lidze Bundesliga 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak VOLKSWAGEN ARENA.