Spotkanie Bayern Munich kontra FC Koln zakończone wynikiem 1-1

Bayern Munich kontra FC Koln 1-1.

Po pierwszej połowie meczu między Bayern Munich oraz FC Koln wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Dnia 2023-01-24 19:30 na obiekcie sportowym Allianz Arena odbył się mecz ligi Bundesliga kolejki 17. Zmierzyły się ze sobą Bayern Munich oraz FC Koln.

Gole strzelali: E. Skhiri 4' 0-1 J. Chabot J. Kimmich 90' 1-1 D. Upamecano

Żółte kartki Bayern Munich:

Żółte kartki FC Koln: Denis Huseinbašić 12'

Czerwone kartki FC Koln:

Sędzią głównym tego spotkania był Tobias Stieler, Germany. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Bayern Munich stanie naprzeciw FSV Mainz 05, następne spotkania z drużynami VfL Wolfsburg oraz VfL BOCHUM. Kolejno natomiast FC Koln podejmie TuS BW Königsdorf. Następne mecze zagra z drużynami RB Leipzig oraz Eintracht Frankfurt.

Coraz częściej fani futbolu śledzą potyczki, które dotyczą ligi Bundesliga. Liczące się futbolowe drużyny oraz zawodnicy jak Denis Huseinbašić bardzo często zapewniły wyborowym fanom mnóstwo przeżyć. Przyciągające uwagę potyczki między graczami są zażarte, rzadko bywa ostatecznie, iż widowiska męczą. Obserwujemy nieczyste faule zakończone pokazaniem żółtej kartki, wyśmienite asysty i sytuacje podbramkowe zapewniające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, przeglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Bundesliga oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych. Bayern Munich oraz FC Koln oraz ich udział w lidze Bundesliga zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Allianz Arena.