FSV Mainz 05 vs Bayern Munich, wynik spotkania - 3-1

Pierwsza część spotkania pomiędzy FSV Mainz 05 i Bayern Munich zakończyła się wynikiem 2-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

W dniu 2022-04-30 13:30 na obiekcie sportowym MEWA ARENA rozegrał się mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 32 pomiędzy FSV Mainz 05 a Bayern Munich.

Gole strzelali: J. Burkardt 18' 1-0 D. Kohr M. Niakhate 27' 2-0 A. Stach R. Lewandowski 33' 2-1 E. Choupo-Moting L. Barreiro 57' 3-1 S. Widmer

Żółte kartki FSV Mainz 05:

Żółte kartki Bayern Munich: Joshua Kimmich 43' Lucas Hernández 65' Benjamin Pavard 73' Leroy Sané 86'

Czerwone kartki FSV Mainz 05:

Sędzią głównym tego spotkania był Sascha Stegemann, Germany. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu FSV Mainz 05 zmierzy się już z Hertha Berlin, następne spotkania z drużynami Eintracht Frankfurt i VfB Stuttgart. Kolejno natomiast Bayern Munich z VfL Wolfsburg. Następne mecze zagra z drużynami i .

W dzisiejszych czasach liczni fani śledzą niezwykle fascynujące potyczki, które odbywają się w lidze Bundesliga 1. Ciekawe zespoły futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak m.in. Joshua Kimmich nieustannie gwarantują wspaniałym sympatykom mnóstwo przeżyć. Obserwujemy wyśmienite gole oraz asysty, ostre sytuacje z faulem, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają zajadłe, nie często zdarza się definitywnie, że są to spotkania usypiające. Warto więc przeglądać widowiska piłkarskie znakomitej ligi Bundesliga 1, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. FSV Mainz 05 i Bayern Munich oraz ich udział w Bundesliga 1 gwarantuje super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak MEWA ARENA.