Dnia 2024-01-24 19:30 odbył się mecz Bayern Munich vs Union Berlin: 1-0

Dzisiaj na Allianz Arena odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Bayernu Monachium i Union Berlin. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-0 na korzyść gospodarzy, po bezbramkowym remisie na przerwę. Mecz ten miał miejsce w ramach 13. kolejki Bundesligi.

Mecz pomiędzy drużynami: Bayern Munich (Gospodarz) przeciwko Union Berlin (Goście)

Data i godzina meczu: 2024-01-24 19:30

Liga: Bundesliga

Kolejka: 13

Miejsce rozgrywki: Allianz Arena

Sędzia Główny: Frank Willenborg, Niemcy

W niedzielnym starciu drużyna Bayernu Monachium podejmowała gości z Unionu Berlin. Mecz odbył się na Allianz Arena w ramach 13. kolejki Bundesligi. Gospodarze zwyciężyli 1-0, po golu Raphaëla Guerreiro w 46. minucie.

W pierwszej połowie obie drużyny stwarzały sobie liczne okazje bramkowe, ale bramkarze stanęli na wysokości zadania, utrzymując wynik na 0-0 do przerwy.

W drugiej połowie Bayern zdołał pokonać bramkarza Unionu dzięki trafieniu Guerreiro. Pomocnik wykorzystał asystę pewnego zawodnika, a publiczność na stadionie oszalała z radości.

Mecz był pełen emocji i kontrowersji, a sędzia Frank Willenborg miał pełne ręce roboty. Żółte kartki zostały pokazane piłkarzom obu drużyn, aż trzy zawodnikom Bayernu – Sané, Kane i czterem graczom Unionu – Haberer, Behrens, Vogt, Leite. Jednak żadna z drużyn nie zdołała zdobyć kolejnej bramki, mimo kilku groźnych sytuacji pod bramką.

Bayern Munich już teraz musi skupić się na kolejnych meczach, gdyż czekają ich starcia z takimi rywalami jak Borussia Monchengladbach, Bayer Leverkusen oraz Lazio. Z kolei Union Berlin zmierzy się z RB Leipzig oraz FSV Mainz 05.