Na obiekcie Mercedes-Benz-Arena odbyło się spotkanie między VfB Stuttgart oraz Bayern Munich - 0-5

Dnia 2021-12-14 17:30 na obiekcie sportowym Mercedes-Benz-Arena rozegrał się mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 16. Zmierzyły się VfB Stuttgart oraz Bayern Munich.

Pierwsza połowa spotkania między VfB Stuttgart oraz Bayern Munich zakończyła się 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-5.

Gole strzelali: S. Gnabry 40' 0-1 L. Sané S. Gnabry 53' 0-2 T. Müller R. Lewandowski 69' 0-3 S. Gnabry R. Lewandowski 72' 0-4 S. Gnabry S. Gnabry 74' 0-5

Żółte kartki VfB Stuttgart: Atakan Karazor 64'

Żółte kartki Bayern Munich: Alphonso Davies 55'

Czerwone kartki VfB Stuttgart:

Sędzią głównym tego spotkania był Robert Schroder, Germany. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna VfB Stuttgart stawi czoła SpVgg Greuther Furth, następne spotkania z drużynami RB Leipzig oraz SC Freiburg natomiast Bayern Munich zmierzy się z Borussia Monchengladbach. Następne mecze zagra z drużynami FC Koln oraz Hertha Berlin.

Coraz częściej oddani kibice śledzą poczynania, które startują w lidze Bundesliga 1. Złożone z utalentowanych zawodników piłkarskie drużyny z ligi oraz zawodnicy jak Atakan Karazor Alphonso Davies często zagwarantowały fantastycznym miłośnikom wiele wrażeń. Ustawicznie trafiamy na niezwykłe gole oraz asysty, bezwzględne faule zakończone bardzo często czerwoną kartką, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego meczu. Potyczki między piłkarzami bywają zagorzałe, nie często bywa, że są to widowiska nużące. Warto więc śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich,śledzić mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Bundesliga 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak VfB Stuttgart oraz Bayern Munich w lidze Bundesliga 1 zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie, Mercedes-Benz-Arena.