Mecz RB Leipzig kontra Bayern Munich, wynik końcowy 1-1

RB Leipzig kontra Bayern Munich, wynik 1-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy RB Leipzig a Bayern Munich zakończyła się 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2023-01-20 19:30 na obiekcie sportowym Red Bull Arena odbył się mecz futbolowy ligi Bundesliga kolejki Regular Season - 16. Zmierzyły się RB Leipzig oraz Bayern Munich.

Gole strzelali: E. Choupo-Moting 37' 0-1 S. Gnabry M. Halstenberg 52' 1-1 D. Szoboszlai

Żółte kartki RB Leipzig: Xaver Schlager 41' Konrad Laimer 71'

Żółte kartki Bayern Munich: Jamal Musiala 35' Leon Goretzka 52' Dayot Upamecano 66'

Czerwone kartki RB Leipzig:

Główny sędzia meczu to Daniel Siebert, Germany. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu RB Leipzig stawi czoła FC Schalke 04, następne spotkania z drużynami VfB Stuttgart oraz 1899 Hoffenheim. Kolejno natomiast Bayern Munich zmierzy się z FC Koln. Następne mecze zagra z drużynami Eintracht Frankfurt oraz FSV Mainz 05.

Coraz częściej kibice śledzą ekscytujące starcia ligi Bundesliga. Składające się z zdolnych napastników oraz obrońców futbolowe drużyny oraz zawodnicy jak Xaver Schlager Jamal Musiala wielokrotnie zagwarantowały wyśmienitym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Zdarzają się spektakularne bramki czy asysty, ostre faule dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi okazują się nader zażarte, bardzo rzadko okazuje się jednoznacznie, iż mecze męczą. Warto więc śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich oraz śledzić widowiska piłkarskie lubianej ligi Bundesliga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak RB Leipzig oraz Bayern Munich w lidze Bundesliga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Red Bull Arena.

Sprawdź informacje odnośnie zakładów sportowych - kliknij tutaj!