Dnia 2022-11-12 17:30 miał miejsce mecz pomiędzy FC Schalke 04 i Bayern Munich zakończony wynikiem 0-2

FC Schalke 04 kontra Bayern Munich 0-2. W dniu 2022-11-12 17:30 na obiekcie sportowym VELTINS-Arena odbył się mecz ligi Bundesliga kolejki Regular Season - 15 pomiędzy FC Schalke 04 a Bayern Munich.

Pierwsza część spotkania pomiędzy FC Schalke 04 a Bayern Munich zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

Gole strzelali: S. Gnabry 38' 0-1 J. Musiala E. Choupo-Moting 52' 0-2 J. Musiala

Żółte kartki FC Schalke 04:

Żółte kartki Bayern Munich:

Czerwone kartki FC Schalke 04:

Główny arbiter spotkania - Felix Zwayer, Germany. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna FC Schalke 04 stanie naprzeciw Eintracht Frankfurt, następne spotkania z drużynami RB Leipzig i FC Koln. Kolejno natomiast Bayern Munich podejmie RB Leipzig. Następne mecze zagra z drużynami FC Koln i Eintracht Frankfurt.

Wierni kibice futbolu śledzą ekscytujące starcia, które tyczą się ligi Bundesliga. Interesujące zespoły futbolowe i zawodnicy tacy jak częstokroć zagwarantowały pierwszorzędnym fanom emocje z najwyższej półki. Walki pomiędzy zawodnikami ligowymi są bardzo zajadłe, nie często zdarza się, iż są to spotkania nie warte uwagi. Systematycznie natrafiamy na bezwzględne sytuacje na faul zakończone bardzo często żółtym kartonikiem, efektowne asysty czy gole gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich orazprzeglądać spotkania piłkarskie ligi Bundesliga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Udział takich drużyn jak FC Schalke 04 oraz Bayern Munich z ligi Bundesliga gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie, VELTINS-Arena.