Mecz pomiędzy FSV Mainz 05 oraz Bayern Munich na stadionie MEWA ARENA dnia 2023-04-22 13:30 - wynik 3-1

Dnia 2023-04-22 13:30 na obiekcie sportowym MEWA ARENA odbył się mecz futbolowy ligi Bundesliga kolejki 29 pomiędzy FSV Mainz 05 a Bayern Munich.

Pierwsza część spotkania pomiędzy FSV Mainz 05 a Bayern Munich zakończyła się 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

Gole strzelali: S. Mané 29' 0-1 João Cancelo L. Ajorque 65' 1-1 L. Barreiro 73' 2-1 K. Onisiwo Aarón Martín 79' 3-1 A. Hanche-Olsen

Żółte kartki FSV Mainz 05: Aarón Martín 57' Dominik Kohr 60'

Żółte kartki Bayern Munich:

Czerwone kartki FSV Mainz 05:

Sędzią głównym tego spotkania był Felix Zwayer, Germany. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna FSV Mainz 05 zmierzy się już z VfL Wolfsburg, następne spotkania z drużynami FC Schalke 04 oraz Eintracht Frankfurt a Bayern Munich zmierzy się z Hertha Berlin. Następne mecze zagra z drużynami Werder Bremen oraz FC Schalke 04.

Liczni fani śledzą pasjonujące poczynania w lidze Bundesliga. Liczące się zespoły futbolowe z ligi oraz zawodnicy tacy jak m.in. Aarón Martín systematycznie serwują wspaniałym entuzjastom emocje sięgające zenitu. Trafiamy na bezlitosne faule kończące się czerwoną kartką, książkowe bramki i asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Walki pomiędzy drużynami zdarzają się zaciekłe, rzadko zdarza się, iż są to zmagania mało interesujące. Zachęcamy, żeby śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich, przeglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Bundesliga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. FSV Mainz 05 oraz Bayern Munich oraz ich udział w lidze Bundesliga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, MEWA ARENA.