Spotkanie pomiędzy Bayern Munich oraz FSV Mainz 05 dnia 2021-12-11 14:30 na obiekcie Allianz Arena: 2-1

Bayern Munich - FSV Mainz 05 2-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Bayern Munich a FSV Mainz 05 wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

W dniu 2021-12-11 14:30 na obiekcie sportowym Allianz Arena odbył się mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 15 pomiędzy Bayern Munich a FSV Mainz 05.

Gole strzelali: K. Onisiwo 22' 0-1 J. Burkardt K. Coman 53' 1-1 C. Tolisso J. Musiala 74' 2-1 B. Pavard

Żółte kartki Bayern Munich: Jamal Musiala 27' Leroy Sané 36' Lucas Hernández 56'

Żółte kartki FSV Mainz 05: Anton Stach 59' Alexander Hack 89' Kevin Stöger 90'

Czerwone kartki FSV Mainz 05:

Sędzią głównym tego spotkania był Benjamin Cortus, Germany. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Bayern Munich stawi czoła VfB Stuttgart, następne spotkania z drużynami VfL Wolfsburg oraz Borussia Monchengladbach natomiast FSV Mainz 05 z Hertha Berlin. Następne mecze zagra z drużynami Eintracht Frankfurt oraz RB Leipzig.

Dzisiaj mnóstwo fanów piłki nożnej z dużym entuzjazmem śledzi starcia ligi Bundesliga 1. Złożone z utalentowanych zawodników drużyny futbolowe oraz piłkarze jak Jamal Musiala Anton Stach nieraz zapewniły swoim stałym fanom wiele niesamowitych wrażeń. Często trafiamy na książkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, bezlitosne faule zakończone czerwoną kartką dodające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Wspaniałe potyczki pomiędzy drużynami piłkarskimi bywają zaciekłe, nie często bywa, że są to spotkania usypiające. Z tego względu warto śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać spotkania piłkarskiej ligi Bundesliga 1. Uczestnictwo takich zespołów jak Bayern Munich i FSV Mainz 05 w lidze Bundesliga 1 zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Allianz Arena.