Bayern Munich kontra Eintracht Frankfurt, wynik meczu - 2-1

W meczu 31. kolejki niemieckiej Bundesligi pomiędzy Bayernem Monachium a Eintrachtem Frankfurt na Allianz Arena, Bayern zdołał wygrać 2-1 po zaciętym starciu. Mecz, który odbył się 2 dni temu, 27 kwietnia o godzinie 13:30, dostarczył wielu emocji i niepewności do samego końca, z obiema drużynami walczącymi o zwycięstwo.

Relacja z przebiegu meczu Bayern Munich - Eintracht Frankfurt

Dzisiaj, na przepięknej Allianz Arena w Monachium, odbyło się starcie pomiędzy gospodarzami - Bayernem Monachium, a drużyną gości, Eintrachtem Frankfurt. Mecz należał do serii spotkań Bundesligi, a na murawie dominowała niesamowita atmosfera, która wypełniała serca kibiców nadzieją na emocje i widowisko.

Sędzią głównym tego starcia był Daniel Schlager z Niemiec, który miał za zadanie zapewnić sprawiedliwość na boisku i pilnować rygoru przestrzegania zasad gry.

Początek meczu okazał się bardzo dynamiczny, a już w 9. minucie gospodarze objęli prowadzenie za sprawą Harry'ego Kane'a, który skutecznie wykorzystał asystę Kevina Laimera, sprawiając tym samym radość tysiącom wiernych fanów Bayernu.

Niestety dla nich, radość ta nie trwała długo, gdyż w 23. minucie Wilfried Pacho z Eintrachtu Frankfurt odpowiedział bramką, wyrównując tym samym stan meczu na 1-1. Emocje sięgały zenitu, a obie drużyny walczyły o kolejne trafienia.

Druga połowa to ciągła walka o dominację na boisku. W 61. minucie ponownie na listę strzelców wpisał się Harry Kane, zdobywając bramkę na 2-1, dając prowadzenie Bayernowi. Mimo starań Eintrachtu, gospodarze potrafili obronić swoje prowadzenie do końcowego gwizdka.

Spotkanie nie obyło się bez kartek, które sędzia rozdał z wyczuciem. Pierwszą żółtą kartkę w 60. minucie otrzymał Robin Koch z Eintrachtu, a kolejno Ellyes Skhiri (62') oraz Mario Götze (63') również zostali ukarani. Czerwonych kartek nie było w tej potyczce, co świadczyło o zaciętej, ale fair rywalizacji obu drużyn.

Po tym meczu Bayern Monachium czekają starcia z Realem Madryt oraz VfB Stuttgart, natomiast Eintracht Frankfurt zmierzy się z Bayerem Leverkusen, Borussią Monchengladbach oraz RB Lipsk.