Mecz RB Leipzig vs Bayern Munich, wynik końcowy 1-4

RB Leipzig vs Bayern Munich 1-4.

Pierwsza połowa meczu między RB Leipzig oraz Bayern Munich zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-4.

Dnia 2021-09-11 16:30 na obiekcie sportowym Red Bull Arena rozegrał się mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 4. Zmierzyły się RB Leipzig oraz Bayern Munich.

Gole strzelali: R. Lewandowski 12' 0-1 J. Musiala 47' 0-2 A. Davies L. Sane 54' 0-3 J. Musiala K. Laimer 58' 1-3 K. Kampl M. Choupo-Moting 90' 1-4 J. Kimmich

Żółte kartki RB Leipzig:

Żółte kartki Bayern Munich:

Czerwone kartki RB Leipzig:

Główny arbiter meczu - Deniz Aytekin, Germany. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu RB Leipzig stawi czoła Manchester City, następne spotkania z drużynami FC Koln oraz Hertha Berlin a Bayern Munich z Barcelona. Następne mecze zagra z drużynami VfL BOCHUM oraz SpVgg Greuther Furth.

Mnóstwo fanów śledzi poczynania w lidze Bundesliga 1. Fascynujące piłkarskie drużyny z ligi oraz zawodnicy tacy jak między innymi częstokroć zagwarantowały pierwszorzędnym miłośnikom piłki nożnej wrażenia z najwyższej półki. Bardzo często zdarzają się wyśmienite bramki oraz asysty, brutalne sytuacje z faulem, które gwarantują niesamowite przeżycia z meczu. Potyczki między graczami ligowymi są bezkompromisowe, rzadko bywa koniec końców, że są to zmagania nie warte uwagi. Dlatego też warto przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych orazśledzić mecze piłkarskie emocjonującej ligi Bundesliga 1 oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. RB Leipzig oraz Bayern Munich i ich udział w lidze Bundesliga 1 gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Red Bull Arena.