Na obiekcie BayArena odbył się mecz między Bayer Leverkusen i Bayern Munich: wynik końcowy 1-5

Bayer Leverkusen kontra Bayern Munich, wynik końcowy 1-5.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Bayer Leverkusen a Bayern Munich wynik to 0-5. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-5.

Dnia 2021-10-17 13:30 na stadionie BayArena odbył się znakomity mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 8. Zmierzyły się ze sobą Bayer Leverkusen i Bayern Munich.

Gole strzelali: R. Lewandowski 3' 0-1 D. Upamecano R. Lewandowski 30' 0-2 A. Davies T. Müller 34' 0-3 N. Süle S. Gnabry 35' 0-4 T. Müller S. Gnabry 37' 0-5 L. Goretzka P. Schick 55' 1-5 F. Wirtz

Żółte kartki Bayer Leverkusen:

Żółte kartki Bayern Munich:

Czerwone kartki Bayer Leverkusen:

Sędzią głównym tego spotkania był Sven Jablonski, Germany. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Bayer Leverkusen stawi czoła Real Betis, następne spotkania z drużynami FC Koln i Karlsruher SC. Kolejno natomiast Bayern Munich podejmie Benfica. Następne mecze zagra z drużynami 1899 Hoffenheim i Borussia Monchengladbach.

Coraz częściej zauważamy, iż wielu kibiców śledzi potyczki, które tyczą się ligi Bundesliga 1. Uzdolnione piłkarskie zespoły z tej ligi i zawodnicy tacy jak m.in. niejednokrotnie zapewniły wyśmienitym sympatykom mnóstwo niesamowitych wrażeń. Interesujące walki między piłkarzami bywają niezwykle zajadłe, rzadko zdarza się, iż są to spotkania nudne. Często zdarzają się nieczyste sytuacje na faul, spektakularne gole i asysty, które dodają smaczku całemu wydarzeniu. Warto więc przeglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Bundesliga 1, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich. Bayer Leverkusen i Bayern Munich jak ich udział w lidze Bundesliga 1 zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak BayArena.