Mecz Bayern Munich kontra Borussia Monchengladbach zakończony wynikiem 1-2 na obiekcie Allianz Arena

W dniu 2022-01-07 19:30 na obiekcie sportowym Allianz Arena rozegrał się mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 18. Na przeciw siebie stanęły Bayern Munich i Borussia Monchengladbach.

Pierwsza połowa spotkania między Bayern Munich oraz Borussia Monchengladbach zakończyła się 1-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

 

Gole strzelali: R. Lewandowski 18' 1-0 T. Müller F. Neuhaus 27' 1-1 S. Lainer 31' 1-2 L. Netz

Żółte kartki Bayern Munich:

Żółte kartki Borussia Monchengladbach: Lars Stindl 78'

Czerwone kartki Bayern Munich:

Czerwone kartki Borussia Monchengladbach:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniel Siebert, Germany. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Bayern Munich stawi czoła FC Koln, następne spotkania z drużynami Hertha Berlin i RB Leipzig. Kolejno natomiast Borussia Monchengladbach z Bayer Leverkusen. Następne mecze zagra z drużynami Hannover 96 i Union Berlin.

Coraz częściej wierni fani piłki nożnej śledzą poczynania ligi Bundesliga 1. Liczące się zespoły piłkarskie i zawodnicy tacy jak m.in. Lars Stindl wielokrotnie serwują fantastycznym fanom wiele wrażeń. Zmagania między graczami są bardzo zajadłe, rzadko zdarza się, że są to mecze usypiające. Trafiamy na widowiskowe asysty oraz gole, nieczyste sytuacje z faulem dodające wspaniałe przeżycia z meczu. Dlatego więc warto oglądać widowiska sportowe profesjonalnej ligi Bundesliga 1, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Bayern Munich oraz Borussia Monchengladbach z ligi Bundesliga 1 zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Allianz Arena.