Bayern Munich vs VfL BOCHUM, wynik meczu 7-0

Bayern Munich vs VfL BOCHUM 7-0. Dnia 2021-09-18 13:30 na stadionie Allianz Arena odbył się mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 5. Zmierzyły się Bayern Munich i VfL BOCHUM.

Pierwsza połowa spotkania między Bayern Munich a VfL BOCHUM zakończyła się wynikiem 4-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 7-0.

Gole strzelali: L. Sane 17' 1-0 J. Kimmich 27' 2-0 L. Sane S. Gnabry 32' 3-0 T. Muller V. Lampropoulos 43' 4-0 R. Lewandowski 61' 5-0 J. Kimmich 65' 6-0 L. Goretzka M. Choupo-Moting 79' 7-0

Żółte kartki Bayern Munich: J. Stanisic 52'

Żółte kartki VfL BOCHUM: K. Stafylidis 35'

Czerwone kartki VfL BOCHUM:

Sędzią głównym tego spotkania był Tobias Welz, Germany. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Bayern Munich zmierzy się już z SpVgg Greuther Furth, następne spotkania z drużynami Dynamo Kyiv i Eintracht Frankfurt a VfL BOCHUM z VfB Stuttgart. Następne mecze zagra z drużynami RB Leipzig i SpVgg Greuther Furth.

Liczna grupa kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi bardzo fascynujące starcia w lidze Bundesliga 1. Ciekawe zespoły piłkarskie z tej ligi i piłkarze tacy jak J. Stanisic K. Stafylidis wielokrotnie zapewniły kapitalnym miłośnikom piłki nożnej wrażenia zapadające w pamięć. Zdarzają się brutalne sytuacje na faul, idealnie wyliczone asysty czy gole dodające pikanterii całemu widowisku. Interesujące potyczki między piłkarzami ligowymi bywają niezwykle zajadłe, bardzo rzadko bywa definitywnie, iż są to mecze nie warte uwagi. Zachęcamy, aby przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i oglądać spotkania sportowe znanej ligi Bundesliga 1. Bayern Munich oraz VfL BOCHUM oraz ich udział w lidze Bundesliga 1 zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Allianz Arena.