Mecz FC Koln kontra Bayern Munich dnia 2023-05-27 13:30 - 1-2

Dnia 2023-05-27 13:30 na obiekcie sportowym RheinEnergieStadion rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Bundesliga kolejki 34. Na przeciw siebie stanęły FC Koln oraz Bayern Munich.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy FC Koln a Bayern Munich wynik to 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Gole strzelali: K. Coman 8' 0-1 L. Sané D. Ljubičić 81' 1-1 J. Musiala 89' 1-2 S. Gnabry

Żółte kartki FC Koln: Benno Schmitz 24' Dejan Ljubičić 81' Jan Thielmann 90'

Żółte kartki Bayern Munich:

Czerwone kartki FC Koln:

Główny sędzia meczu - Sven Jablonski, Germany. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna FC Koln stawi czoła , następne spotkania z drużynami oraz natomiast Bayern Munich z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Coraz częściej zauważamy, że wielu kibiców śledzi bardzo fascynujące starcia, które mają miejsce w lidze Bundesliga. Liczące się futbolowe drużyny z ligi oraz zawodnicy tacy jak Benno Schmitz nieraz zaserwowały swoim sympatykom emocje zapadające w pamięć. Zdarzają się spektakularne gole czy asysty, bezwzględne sytuacje na faul, które zapewniają smaczku całemu wydarzeniu. Walki pomiędzy graczami z ligi zdarzają się bezkompromisowe, nie często bywa jednoznacznie, że są to mecze drętwe. Zachęcamy, aby przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz oglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi Bundesliga. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak FC Koln oraz Bayern Munich z ligi Bundesliga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, RheinEnergieStadion.