Mecz Bayern Munich vs Bayer Leverkusen zakończony wynikiem 4-0 na obiekcie Allianz Arena

Dnia 2022-09-30 18:30 na obiekcie sportowym Allianz Arena rozegrał się mecz futbolowy ligi Bundesliga kolejki 8 pomiędzy Bayern Munich a Bayer Leverkusen.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Bayern Munich a Bayer Leverkusen zakończyła się wynikiem 3-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4-0.

Gole strzelali: L. Sané 3' 1-0 J. Musiala J. Musiala 17' 2-0 T. Müller S. Mané 39' 3-0 J. Musiala T. Müller 84' 4-0

Żółte kartki Bayern Munich:

Żółte kartki Bayer Leverkusen:

Czerwone kartki Bayer Leverkusen:

Główny sędzia meczu - Tobias Stieler, Germany. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Bayern Munich stanie naprzeciw Plzen, następne spotkania z drużynami Borussia Dortmund i Plzen. Kolejno natomiast Bayer Leverkusen z FC Porto. Następne mecze zagra z drużynami FC Schalke 04 i FC Porto.

Mnóstwo fanów piłki nożnej śledzi bardzo fascynujące potyczki, które dotyczą ligi Bundesliga. Interesujące futbolowe drużyny i zawodnicy tacy jak nieprzerwanie gwarantują wyborowym entuzjastom futbolu wrażenia sięgające zenitu. Obserwujemy idealne bramki i asysty, brutalne faule zakończone żółtym kartonikiem gwarantujące smaczku całemu widowisku. Potyczki pomiędzy zawodnikami bywają bardzo zaciekłe, nie często okazuje się, iż widowiska nie są interesujące. Warto więc przeglądać spotkania piłkarskie emocjonującej ligi Bundesliga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich. Bayern Munich oraz Bayer Leverkusen jak ich udział w lidze Bundesliga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Allianz Arena.