Spotkanie pomiędzy SpVgg Greuther Furth oraz Bayern Munich zakończone wynikiem 1-3 dnia 2021-09-24 18:30

SpVgg Greuther Furth - Bayern Munich zakończony wynikiem 1-3. W dniu 2021-09-24 18:30 na obiekcie sportowym Sportpark Ronhof Thomas Sommer rozegrał się znakomity mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 6. Na przeciw siebie stanęły SpVgg Greuther Furth oraz Bayern Munich.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy SpVgg Greuther Furth a Bayern Munich wynik to 0-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-3.

Gole strzelali: T. Muller 10' 0-1 J. Kimmich 31' 0-2 L. Sane S. Griesbeck 68' 0-3 C. Itten 88' 1-3 T. Tillman

Żółte kartki SpVgg Greuther Furth: B. Hrgota 20' N. Viergever 53' D. Abiama 67' A. Barry 83'

Żółte kartki Bayern Munich: L. Sane 44' J. Nagelsmann 64'

Czerwone kartki SpVgg Greuther Furth:

Czerwone kartki Bayern Munich: B. Pavard 48'

Główny sędzia meczu to Robert Schroder, Germany. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna SpVgg Greuther Furth stawi czoła FC Koln, następne spotkania z drużynami VfL BOCHUM oraz RB Leipzig natomiast Bayern Munich zmierzy się z Dynamo Kyiv. Następne mecze zagra z drużynami Eintracht Frankfurt oraz Bayer Leverkusen.

Wierni fani śledzą bardzo fascynujące starcia ligi Bundesliga 1. Składające się z uzdolnionych zawodników drużyny futbolowe oraz piłkarze tacy jak B. Hrgota L. Sane wielokrotnie zaserwowały fantastycznym kibicom wiele wrażeń. Niesamowite walki pomiędzy piłkarzami z ligi okazują się bezkompromisowe, nie często bywa, iż potyczki nudzą kibica. Nieprzerwanie zdarzają się idealnie wyliczone gole oraz asysty, bezlitosne sytuacje na faul dodające smaczku całemu widowisku. Dlatego też warto śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Bundesliga 1. SpVgg Greuther Furth oraz Bayern Munich jak ich udział w lidze Bundesliga 1 zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Sportpark Ronhof Thomas Sommer.