VfL Wolfsburg vs Bayern Munich, wynik spotkania: 2-4

VfL Wolfsburg vs Bayern Munich 2-4.

Pierwsza połowa meczu między VfL Wolfsburg oraz Bayern Munich zakończyła się 1-3. Końcowy wynik spotkania to 2-4.

Dnia 2023-02-05 16:30 na stadionie VOLKSWAGEN ARENA odbył się mecz ligi Bundesliga kolejki 19. Zmierzyły się ze sobą VfL Wolfsburg i Bayern Munich.

Gole strzelali: K. Coman 9' 0-1 A. Davies K. Coman 14' 0-2 João Cancelo T. Müller 19' 0-3 J. Kimmich J. Kamiński 44' 1-3 Paulo Otávio J. Musiala 73' 1-4 B. Pavard M. Svanberg 80' 2-4

Żółte kartki VfL Wolfsburg: Paulo Otávio 38' Sebastiaan Bornauw 90'

Żółte kartki Bayern Munich: Joshua Kimmich 34' Leroy Sané 35' Leon Goretzka 45' Joshua Kimmich 54' Paul Wanner 90' Mathys Tel 90'

Czerwone kartki VfL Wolfsburg:

Czerwone kartki Bayern Munich: Joshua Kimmich 54'

Sędzią głównym tego spotkania był Harm Osmers, Germany. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna VfL Wolfsburg zmierzy się już z FC Schalke 04, następne spotkania z drużynami RB Leipzig i FC Koln. Kolejno natomiast Bayern Munich zmierzy się z VfL BOCHUM. Następne mecze zagra z drużynami Paris Saint Germain i Borussia Monchengladbach.

Coraz częściej zauważamy, że wielu fanów śledzi poczynania, które mają miejsce w lidze Bundesliga. Liczące się drużyny piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo Paulo Otávio Joshua Kimmich częstokroć zaserwowały pierwszorzędnym fanom wiele wrażeń. Trafiamy na bezlitosne sytuacje na faul zakończone bardzo często żółtą kartką, wspaniałe gole czy asysty, które gwarantują wspaniałe przeżycia z meczu. Wspaniałe walki między drużynami bywają nader zajadłe, nie często bywa, że są to mecze nużące. Warto więc przeglądać zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich, oglądać wydarzenia piłkarskiej ligi Bundesliga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Udział takich znanych drużyn jak VfL Wolfsburg oraz Bayern Munich z ligi Bundesliga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie jak VOLKSWAGEN ARENA.