Bayern Munich - VfL Wolfsburg, wynik spotkania - 4-0

Bayern Munich - VfL Wolfsburg 4-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Bayern Munich i VfL Wolfsburg wynik to 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 4-0.

Dnia 2021-12-17 19:30 na stadionie Allianz Arena rozegrał się mecz piłkarski ligi Bundesliga 1 kolejki - 17. Na przeciw siebie stanęły Bayern Munich i VfL Wolfsburg.

Gole strzelali: T. Müller 7' 1-0 D. Upamecano 57' 2-0 T. Müller L. Sané 59' 3-0 S. Gnabry R. Lewandowski 87' 4-0 J. Musiala

Żółte kartki Bayern Munich:

Żółte kartki VfL Wolfsburg:

Czerwone kartki VfL Wolfsburg:

Sędzią głównym tego spotkania był Tobias Welz, Germany. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu Bayern Munich stanie naprzeciw Borussia Monchengladbach, następne spotkania z drużynami FC Koln i Hertha Berlin a VfL Wolfsburg podejmie VfL BOCHUM. Następne mecze zagra z drużynami Hertha Berlin i RB Leipzig.

Dzisiaj oddani fani piłki nożnej śledzą ekscytujące poczynania w lidze Bundesliga 1. Fascynujące drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak systematycznie gwarantują wyśmienitym entuzjastom piłki nożnej emocje z najwyższej półki. Nieprzerwanie zdarzają się wspaniałe asysty i bramki, nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone pokazaniem żółtej kartki, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Zmagania pomiędzy graczami okazują się nieustępliwe, nie często zdarza się, że zmagania nas męczą. Warto więc przeglądać widowiska piłkarskie znakomitej ligi Bundesliga 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich. Bayern Munich i VfL Wolfsburg oraz ich udział w lidze Bundesliga 1 zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Allianz Arena.