Na obiekcie Allianz Arena miało miejsce spotkanie Bayern Munich kontra Werder Bremen: wynik 6-1

Po pierwszej połowie spotkania między Bayern Munich i Werder Bremen wynik wynosił 4-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6-1.

W dniu 2022-11-08 19:30 na stadionie Allianz Arena rozegrał się mecz ligi Bundesliga kolejki Regular Season - 14. Na przeciw siebie stanęły Bayern Munich i Werder Bremen.

Gole strzelali: J. Musiala 6' 1-0 A. Jung 10' 1-1 M. Weiser S. Gnabry 22' 2-1 L. Goretzka 26' 3-1 J. Kimmich S. Gnabry 28' 4-1 L. Sané S. Gnabry 82' 5-1 N. Mazraoui M. Tel 84' 6-1 N. Mazraoui

Żółte kartki Bayern Munich:

Żółte kartki Werder Bremen:

Czerwone kartki Werder Bremen:

Sędzią głównym tego spotkania był Robert Hartmann, Germany. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Bayern Munich zmierzy się już z RB Leipzig, następne spotkania z drużynami FC Koln i Eintracht Frankfurt. Kolejno natomiast Werder Bremen z FC Koln. Następne mecze zagra z drużynami Union Berlin i VfL Wolfsburg.

Wierni fani futbolu śledzą fascynujące poczynania w lidze Bundesliga. Fascynujące drużyny futbolowe i piłkarze jak raz za razem sprawiają wyborowym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Często obserwujemy brutalne faule kończące się żółtym kartonikiem, przechodzące do historii asysty czy bramki gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Potyczki między drużynami bywają bezkompromisowe, nie często bywa ostatecznie, że są to spotkania nudne. Serdecznie zachęcamy, aby oglądać widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi Bundesliga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Bayern Munich i Werder Bremen oraz ich udział w Bundesliga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Allianz Arena.