Mecz Bayern Munich vs FSV Mainz 05 zakończony wynikiem 6-2 dnia 2022-10-29 13:30 na stadionie Allianz Arena

Bayern Munich vs FSV Mainz 05, wynik końcowy 6-2. W dniu 2022-10-29 13:30 na stadionie Allianz Arena odbył się mecz ligi Bundesliga kolejki 12. Zmierzyły się Bayern Munich oraz FSV Mainz 05.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Bayern Munich oraz FSV Mainz 05 wynik to 3-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 6-2.

Gole strzelali: S. Gnabry 5' 1-0 S. Mané J. Musiala 28' 2-0 E. Choupo-Moting S. Mané 43' 3-0 S. Widmer 45' 3-1 Aarón Martín L. Goretzka 57' 4-1 S. Mané M. Tel 79' 5-1 M. Sabitzer M. Ingvartsen 82' 5-2 D. Burgzorg E. Choupo-Moting 86' 6-2 K. Coman

Żółte kartki Bayern Munich: Benjamin Pavard 88'

Żółte kartki FSV Mainz 05: Edimilson Fernandes 34'

Czerwone kartki FSV Mainz 05:

Główny arbiter meczu to Benjamin Cortus, Germany. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Bayern Munich stawi czoła Inter, następne spotkania z drużynami Hertha Berlin oraz Werder Bremen. Kolejno natomiast FSV Mainz 05 podejmie VfL Wolfsburg. Następne mecze zagra z drużynami FC Schalke 04 oraz Eintracht Frankfurt.

Dzisiaj liczni fani futbolu z dużym zapałem śledzą ekscytujące starcia ligi Bundesliga. Fascynujące futbolowe drużyny z ligi oraz zawodnicy jak Benjamin Pavard Edimilson Fernandes wielokrotnie zapewniły wyśmienitym fanom mnóstwo niezapomnianych emocji. Obserwujemy bezwzględne faule kończące się pokazaniem żółtej kartki, zapadające w pamięć asysty i gole, które dodają dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Cieszące oko walki pomiędzy piłkarzami bywają nader zaciekłe, nie często bywa definitywnie, że są to mecze mało interesujące. Gorąco zachęcamy, żeby śledzić widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi Bundesliga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Bayern Munich oraz FSV Mainz 05 i ich udział w Bundesliga zapewnia super emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Allianz Arena.