Dnia 2022-09-10 13:30 na stadionie Allianz Arena miało miejsce spotkanie między Bayern Munich i VfB Stuttgart - końcowy wynik 2-2

Bayern Munich - VfB Stuttgart zakończony wynikiem 2-2.

Pierwsza połowa meczu między Bayern Munich a VfB Stuttgart zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-2.

W dniu 2022-09-10 13:30 na stadionie Allianz Arena rozegrał się mecz piłkarski ligi Bundesliga kolejki 6 pomiędzy Bayern Munich a VfB Stuttgart.

Gole strzelali: M. Tel 36' 1-0 A. Davies C. Führich 57' 1-1 K. Mavropanos J. Musiala 60' 2-1 N. Mazraoui S. Guirassy 90' 2-2

Żółte kartki Bayern Munich: Leroy Sané 90' Matthijs de Ligt 90'

Żółte kartki VfB Stuttgart: Borna Sosa 4' Hiroki Ito 59' Naouirou Ahamada 79' Waldemar Anton 81' Atakan Karazor 90'

Czerwone kartki VfB Stuttgart:

Główny sędzia spotkania - Christian Dingert, Germany. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Bayern Munich stanie naprzeciw Barcelona, następne spotkania z drużynami FC Augsburg i Bayer Leverkusen. Kolejno natomiast VfB Stuttgart podejmie Eintracht Frankfurt. Następne mecze zagra z drużynami VfL Wolfsburg i Union Berlin.

Oddani kibice piłki nożnej śledzą bardzo ciekawe starcia, które dotyczą ligi Bundesliga. Fascynujące piłkarskie drużyny z ligi i piłkarze jak Leroy Sané Borna Sosa nader często zaserwowały własnym sympatykom mnóstwo emocji. Wielokrotnie zdarzają się nieczyste sytuacje na faul, widowiskowe asysty czy gole dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki między drużynami zdarzają się zajadłe, nie często bywa, że są to mecze mało interesujące. Dlatego też warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich,oglądać widowiska piłkarskie znanej ligi Bundesliga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Bayern Munich oraz VfB Stuttgart w lidze Bundesliga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Allianz Arena.