Na stadionie Stadion An der Alten Försterei miało miejsce spotkanie Union Berlin vs Bayern Munich zakończone wynikiem 1-1

Union Berlin vs Bayern Munich 1-1. Dnia 2022-09-03 13:30 na obiekcie sportowym Stadion An der Alten Försterei rozegrał się mecz piłkarski ligi Bundesliga kolejki 5 pomiędzy Union Berlin a Bayern Munich.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Union Berlin a Bayern Munich wynik to 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Gole strzelali: S. Becker 12' 1-0 C. Trimmel J. Kimmich 15' 1-1

Żółte kartki Union Berlin: Rani Khedira 87'

Żółte kartki Bayern Munich: Joshua Kimmich 26' Ryan Gravenberch 72'

Czerwone kartki Union Berlin:

Główny arbiter spotkania to Frank Willenborg, Germany. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Union Berlin stanie naprzeciw Union St. Gilloise, następne spotkania z drużynami FC Koln oraz SC Braga. Kolejno natomiast Bayern Munich z Inter. Następne mecze zagra z drużynami VfB Stuttgart oraz Barcelona.

Wierni kibice z dużym entuzjazmem śledzą bardzo ciekawe poczynania, które odbywają się w lidze Bundesliga. Fascynujące drużyny piłkarskie z tej ligi oraz piłkarze tacy jak przykładowo Rani Khedira Joshua Kimmich często gwarantują wyborowym entuzjastom mnóstwo emocji. Wielokrotnie obserwujemy wyśmienite sytuacje podbramkowe czy asysty, bezwzględne sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie pokazaniem żółtego kartonika gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy zawodnikami bywają zaciekłe, bardzo rzadko okazuje się koniec końców, iż potyczki nie są interesujące. Z tego względu warto przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich orazprzeglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi Bundesliga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Union Berlin oraz Bayern Munich i ich udział w lidze Bundesliga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stadion An der Alten Försterei.