Hertha Berlin - Bayern Munich, wynik spotkania: 1-4

Hertha Berlin - Bayern Munich zakończony wynikiem 1-4. W dniu 2022-01-23 16:30 na stadionie Olympiastadion Berlin rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi Bundesliga 1 kolejki 20 pomiędzy Hertha Berlin a Bayern Munich.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Hertha Berlin oraz Bayern Munich zakończyła się wynikiem 0-2. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-4.

Gole strzelali: C. Tolisso 25' 0-1 K. Coman T. Müller 45' 0-2 J. Kimmich L. Sané 75' 0-3 S. Gnabry 79' 0-4 J. Kimmich J. Ekkelenkamp 80' 1-4

Żółte kartki Hertha Berlin: Suat Serdar 70'

Żółte kartki Bayern Munich:

Czerwone kartki Hertha Berlin:

Sędzią głównym tego spotkania był Bastian Dankert, Germany. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Hertha Berlin zmierzy się już z VfL BOCHUM, następne spotkania z drużynami SpVgg Greuther Furth i RB Leipzig natomiast Bayern Munich podejmie RB Leipzig. Następne mecze zagra z drużynami VfL BOCHUM i Red Bull Salzburg.

Liczni fani futbolu śledzą starcia, które mają miejsce w lidze Bundesliga 1. Ciekawe futbolowe drużyny i zawodnicy jak Suat Serdar raz za razem gwarantują wyborowym sympatykom emocje z najwyższej półki. Natrafiamy na brutalne faule kończące się wielokrotnie czerwonym kartonikiem, przepiękne asysty czy gole, które zapewniają niesamowite przeżycia z meczu. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi bywają bardzo zaciekłe, niezwykle rzadko zdarza się ostatecznie, że widowiska przynudzają. Dlatego więc warto śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich,śledzić spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Bundesliga 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Hertha Berlin oraz Bayern Munich w lidze Bundesliga 1 gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Olympiastadion Berlin.