Back to Top

SV Darmstadt 98 - Bayern Munich, wynik końcowy 2-5

Mecz SV Darmstadt 98 kontra Bayern Munich zakończony wynikiem 2-5

W sobotę, 16 marca 2024 roku, na stadionie Merck-Stadion am Böllenfalltor odbył się mecz pomiędzy SV Darmstadt 98 a Bayern Munich w ramach 26. kolejki niemieckiej Bundesligi. Bayern Munich okazał się zdecydowanie lepszy, zwyciężając 5-2 w starciu, które dostarczyło wielu emocji i bramek. Mecz ten był jednym z głównych wydarzeń tego weekendu w światowej piłce nożnej.

Mecz Bayern Munich vs FSV Mainz 05, wynik 8-1

Bayern Munich vs FSV Mainz 05, wynik spotkania: 8-1

W ostatnim starciu Bundesligi Bayern Monachium zmierzył się z FSV Mainz 05 na własnym terenie w Allianz Arena. Mecz odbył się 9 marca o godzinie 14:30, a końcowy wynik to imponujące zwycięstwo 8-1 dla gospodarzy. Bayern prowadził 3-1 po pierwszej połowie, pokazując swoją dominację na boisku.

SC Freiburg kontra Bayern Munich 2-2

Mecz SC Freiburg kontra Bayern Munich, wynik końcowy 2-2

W ostatnim meczu ligowym pomiędzy SC Freiburg a Bayernem Monachium, które odbyło się 1 marca 2024 o godzinie 19:30 na Europa-Park Stadion, obie drużyny podzieliły się punktami po zaciętym pojedynku zakończonym remisem 2-2. Wynik na przerwę wskazywał na remis 1-1, a emocje sięgały zenitu aż do ostatniego gwizdka sędziego.

Mecz pomiędzy Bayern Munich vs RB Leipzig, wynik końcowy 2-1

Bayern Munich vs RB Leipzig, wynik meczu: 2-1

W sobotni wieczór na Allianz Arena odbył się niezwykle emocjonujący mecz pomiędzy Bayernem Monachium a RB Lipsk. Po bezbramkowej pierwszej połowie, obie drużyny zaprezentowały wysoką jakość gry, zakończoną zwycięstwem Bayernu 2-1. Spotkanie to miało miejsce 2 dni temu, dokładnie 24 lutego o godzinie 17:30, w ramach 23. kolejki Bundesligi.

Vfl Bochum kontra Bayern Munich wynik meczu 3-2

Vfl Bochum kontra Bayern Munich, wynik meczu: 3-2

Wczorajszy mecz pomiędzy Vfl Bochum a Bayernem Monachium w ramach 22. kolejki Bundesligi dostarczył kibicom wiele emocji. Spotkanie, które odbyło się o godzinie 16:30 w Vonovia Ruhrstadion, zakończyło się zwycięstwem Bayernu 3-2. Mimo że wynik na przerwę wskazywał na minimalną przewagę 2-1 dla gości, ostatecznie to drużyna z Monachium wyszła z boiska zwycięsko.

Mecz pomiędzy Bayer Leverkusen - Bayern Munich 3-0

Spotkanie Bayer Leverkusen vs Bayern Munich, wynik 3-0

W sobotni wieczór na BayArena odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Bayer Leverkusen i Bayern Munich w ramach 21. kolejki niemieckiej Bundesligi. Bayern Munich okazał się zdecydowanie lepszy od swojego rywala, zwyciężając 3:0. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0 na korzyść Bayernu Munich, a ostateczne zwycięstwo zostało przypieczętowane bramkami zdobytymi po przerwie. To było starcie, które na pewno zostanie zapamiętane przez kibiców obu drużyn.

Bayern Munich - Borussia Monchengladbach 3-1

Bayern Munich vs Borussia Monchengladbach, wynik meczu 3-1

W dniu 3 lutego 2024 roku na Allianz Arena odbył się emocjonujący mecz pomiędzy Bayernem Monachium i Borussią Mönchengladbach. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3-1 na korzyść gospodarzy, a goście zdołali wyrównać wynik jeszcze przed przerwą. To starcie, które odbyło się w ramach 20. kolejki niemieckiej Bundesligi, dostarczyło kibicom wiele niezapomnianych emocji.

Mecz Bayern Munich vs Union Berlin, wynik końcowy 1-0

Dnia 2024-01-24 19:30 odbył się mecz Bayern Munich vs Union Berlin: 1-0

Dzisiaj na Allianz Arena odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Bayernu Monachium i Union Berlin. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-0 na korzyść gospodarzy, po bezbramkowym remisie na przerwę. Mecz ten miał miejsce w ramach 13. kolejki Bundesligi.

FC Augsburg - Bayern Munich zakończony wynikiem 2-3

Na stadionie WWK Arena miał miejsce mecz pomiędzy FC Augsburg oraz Bayern Munich: 2-3

W meczu 19. kolejki Bundesligi FC Augsburg podejmował na własnym boisku Bayern Monachium. Spotkanie, które rozpoczęło się o godzinie 14:30 w WWK Arena, obfitowało w emocje i widowiskowe akcje. Po pierwszej połowie Bayern prowadził 2-0, ale druga połowa przyniosła wiele zwrotów akcji, a ostatecznie Bayern zwyciężył 3-2.

Bayern Munich - Werder Bremen, wynik końcowy 0-1

Spotkanie Bayern Munich vs Werder Bremen, wynik 0-1

W meczu 18. kolejki Bundesligi drużyna Bayernu Monachium podejmowała Werder Brema. Spotkanie, które odbyło się w Allianz Arena, zakończyło się zaskakującym wynikiem 0-1 na korzyść gości. Mecz rozpoczął się 21 stycznia 2024 roku o godzinie 14:30, a mimo wyrównanej pierwszej połowy żadna z drużyn nie zdołała zdobyć gola, co zmieniło się po przerwie.

Bayern na YouTube

Ciekawe streszczenia

Więcej…

Bayern Munich - FSV Mainz 05, wynik 2-1

Bayern Munich - FSV Mainz 05 2-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Bayern Munich a FSV Mainz 05 wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Więcej…

FC Augsburg - Bayern Munich, wynik końcowy 1-0

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy FC Augsburg oraz Bayern Munich wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.