Back to Top

Union Berlin vs Bayern Munich wynik meczu 1-5

Mecz między Union Berlin i Bayern Munich dnia 2024-04-20 16:30 - 1-5

W miniony wtorek, Union Berlin podejmował na swoim stadionie, Stadionie An der Alten Försterei, potężnego rywala - Bayern Munich, w ramach 30. kolejki niemieckiej Bundesligi. Mecz ten okazał się jednak jednostronną dominacją gości, którzy pewnie triumfowali wynikiem 5-1, po prowadzeniu 2-0 na przerwę. Spotkanie to miało miejsce w dniu 20 kwietnia 2024 roku o godzinie 16:30, co oznacza, że od tamtego momentu minęły już dwa dni.

Mecz pomiędzy Bayern Munich kontra 1.FC Köln zakończony wynikiem 2-0

Mecz Bayern Munich kontra 1.FC Köln, wynik 2-0

W ostatnim meczu ligowym Bayern Munich podejmował drużynę 1.FC Köln na swoim stadionie, Allianz Arena. Spotkanie, które odbyło się 13 kwietnia o godzinie 13:30 zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2-0. Oba gole padły dopiero w drugiej połowie, po tym jak wynik na przerwę był remisowy 0-0. Bayern potwierdził swoją dominację w Bundeslidze, zdobywając kolejne cenne punkty w 29. kolejce.

FC Heidenheim kontra Bayern Munich 3-2

Spotkanie między FC Heidenheim i Bayern Munich dnia 2024-04-06 13:30 na obiekcie Voith-Arena - 3-2

W sobotę, 6 kwietnia 2024 roku, na stadionie Voith-Arena odbył się mecz 28. kolejki Bundesligi pomiędzy drużynami FC Heidenheim a potentatem Bayern Monachium. Starcie obfitowało w emocje i niezwykłe zwroty akcji, które ostatecznie doprowadziły do zaskakującego rezultatu. Oto raport z tego widowiska, które już na zawsze pozostanie w pamięci kibiców obu ekip.

Bayern Munich vs Borussia Dortmund wynik 0-2

Spotkanie Bayern Munich kontra Borussia Dortmund, wynik końcowy 0-2

W sobotni wieczór na Allianz Arena odbył się bardzo oczekiwany pojedynek pomiędzy Bayernem Monachium a Borussią Dortmund. Mecz ten był jednym z najważniejszych starć w ramach niemieckiej Bundesligi. Pomimo ogromnego napięcia na boisku, to Borussia Dortmund okazała się skuteczniejsza, pokonując gospodarzy 2-0. Wynik na przerwę to 0-1, a emocje sięgały zenitu do samego końca.]]>

SV Darmstadt 98 - Bayern Munich, wynik końcowy 2-5

Mecz SV Darmstadt 98 kontra Bayern Munich zakończony wynikiem 2-5

W sobotę, 16 marca 2024 roku, na stadionie Merck-Stadion am Böllenfalltor odbył się mecz pomiędzy SV Darmstadt 98 a Bayern Munich w ramach 26. kolejki niemieckiej Bundesligi. Bayern Munich okazał się zdecydowanie lepszy, zwyciężając 5-2 w starciu, które dostarczyło wielu emocji i bramek. Mecz ten był jednym z głównych wydarzeń tego weekendu w światowej piłce nożnej.

Mecz Bayern Munich vs FSV Mainz 05, wynik 8-1

Bayern Munich vs FSV Mainz 05, wynik spotkania: 8-1

W ostatnim starciu Bundesligi Bayern Monachium zmierzył się z FSV Mainz 05 na własnym terenie w Allianz Arena. Mecz odbył się 9 marca o godzinie 14:30, a końcowy wynik to imponujące zwycięstwo 8-1 dla gospodarzy. Bayern prowadził 3-1 po pierwszej połowie, pokazując swoją dominację na boisku.

SC Freiburg kontra Bayern Munich 2-2

Mecz SC Freiburg kontra Bayern Munich, wynik końcowy 2-2

W ostatnim meczu ligowym pomiędzy SC Freiburg a Bayernem Monachium, które odbyło się 1 marca 2024 o godzinie 19:30 na Europa-Park Stadion, obie drużyny podzieliły się punktami po zaciętym pojedynku zakończonym remisem 2-2. Wynik na przerwę wskazywał na remis 1-1, a emocje sięgały zenitu aż do ostatniego gwizdka sędziego.

Mecz pomiędzy Bayern Munich vs RB Leipzig, wynik końcowy 2-1

Bayern Munich vs RB Leipzig, wynik meczu: 2-1

W sobotni wieczór na Allianz Arena odbył się niezwykle emocjonujący mecz pomiędzy Bayernem Monachium a RB Lipsk. Po bezbramkowej pierwszej połowie, obie drużyny zaprezentowały wysoką jakość gry, zakończoną zwycięstwem Bayernu 2-1. Spotkanie to miało miejsce 2 dni temu, dokładnie 24 lutego o godzinie 17:30, w ramach 23. kolejki Bundesligi.

Vfl Bochum kontra Bayern Munich wynik meczu 3-2

Vfl Bochum kontra Bayern Munich, wynik meczu: 3-2

Wczorajszy mecz pomiędzy Vfl Bochum a Bayernem Monachium w ramach 22. kolejki Bundesligi dostarczył kibicom wiele emocji. Spotkanie, które odbyło się o godzinie 16:30 w Vonovia Ruhrstadion, zakończyło się zwycięstwem Bayernu 3-2. Mimo że wynik na przerwę wskazywał na minimalną przewagę 2-1 dla gości, ostatecznie to drużyna z Monachium wyszła z boiska zwycięsko.

Mecz pomiędzy Bayer Leverkusen - Bayern Munich 3-0

Spotkanie Bayer Leverkusen vs Bayern Munich, wynik 3-0

W sobotni wieczór na BayArena odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Bayer Leverkusen i Bayern Munich w ramach 21. kolejki niemieckiej Bundesligi. Bayern Munich okazał się zdecydowanie lepszy od swojego rywala, zwyciężając 3:0. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0 na korzyść Bayernu Munich, a ostateczne zwycięstwo zostało przypieczętowane bramkami zdobytymi po przerwie. To było starcie, które na pewno zostanie zapamiętane przez kibiców obu drużyn.

Bayern na YouTube

Ciekawe streszczenia

Więcej…

Bayern Munich - Borussia Monchengladbach 1-2

W dniu 2022-01-07 19:30 na obiekcie sportowym Allianz Arena rozegrał się mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 18. Na przeciw siebie stanęły Bayern Munich i Borussia Monchengladbach.

Więcej…

Bayern Munich - 1899 Hoffenheim, wynik 3-0

W sobotę wieczorem na Allianz Arena odbył się mecz ligowy pomiędzy Bayernem Monachium a 1899 Hoffenheim. Mecz zakończył się wynikiem 3-0 na korzyść gospodarzy, którzy dominowali przez większość spotkania. Bayern objął prowadzenie w pierwszej połowie i utrzymał swoją przewagę do końcowego gwizdka sędziego.