Dnia 2023-04-01 16:30 odbył się mecz Bayern Munich vs Borussia Dortmund zakończony wynikiem 4-2

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Bayern Munich a Borussia Dortmund wynik wynosił 3-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 4-2.

W dniu 2023-04-01 16:30 na obiekcie sportowym Allianz Arena rozegrał się mecz futbolowy ligi Bundesliga kolejki 26 pomiędzy Bayern Munich a Borussia Dortmund.

Gole strzelali: G. Kobel 13' 1-0 T. Müller 18' 2-0 M. de Ligt T. Müller 23' 3-0 K. Coman 50' 4-0 L. Sané E. Can 72' 4-1 D. Malen 90' 4-2 Raphaël Guerreiro

Żółte kartki Bayern Munich: Dayot Upamecano 64'

Żółte kartki Borussia Dortmund: Emre Can 12'

Czerwone kartki Borussia Dortmund:

Główny sędzia meczu - Marco Fritz, Germany. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Bayern Munich stanie naprzeciw SC Freiburg, następne spotkania z drużynami SC Freiburg i Manchester City. Kolejno natomiast Borussia Dortmund podejmie RB Leipzig. Następne mecze zagra z drużynami Union Berlin i VfB Stuttgart.

Liczni kibice z dużym entuzjazmem śledzą bardzo interesujące starcia, które odbywają się w lidze Bundesliga. Uzdolnione piłkarskie zespoły z tejże ligi i piłkarze tacy jak przykładowo Dayot Upamecano Emre Can raz za razem zapewniają wyborowym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Zapadające w pamięć zmagania między graczami są nader zaciekłe, nie często okazuje się, iż spotkania nudzą. Nieprzerwanie natrafiamy na bezlitosne sytuacje z faulem zakończone pokazaniem żółtego kartonika, przepiękne asysty i sytuacje podbramkowe, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, śledzić mecze piłkarskie popularnej ligi Bundesliga i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych. Bayern Munich i Borussia Dortmund jak ich udział w lidze Bundesliga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Allianz Arena.