Na obiekcie Allianz Arena dnia 2023-02-11 14:30 odbył się mecz pomiędzy Bayern Munich oraz VfL BOCHUM - 3-0

Dnia 2023-02-11 14:30 na obiekcie sportowym Allianz Arena rozegrał się mecz ligi Bundesliga kolejki 20. Zmierzyły się Bayern Munich oraz VfL BOCHUM.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Bayern Munich a VfL BOCHUM wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

Gole strzelali: T. Müller 41' 1-0 K. Coman 64' 2-0 J. Musiala S. Gnabry 73' 3-0

Żółte kartki Bayern Munich: Mathys Tel 79'

Żółte kartki VfL BOCHUM: Ivan Ordets 89'

Czerwone kartki VfL BOCHUM:

Główny arbiter spotkania to Matthias Jollenbeck, Germany. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Bayern Munich zmierzy się już z Paris Saint Germain, następne spotkania z drużynami Borussia Monchengladbach oraz Union Berlin. Kolejno natomiast VfL BOCHUM zmierzy się z SC Freiburg. Następne mecze zagra z drużynami Werder Bremen oraz FC Schalke 04.

W dzisiejszych czasach oddani kibice śledzą bardzo interesujące starcia ligi Bundesliga. Utalentowane futbolowe zespoły oraz zawodnicy jak Mathys Tel Ivan Ordets raz za razem zaserwowały wyśmienitym entuzjastom emocje z najwyższej półki. Zmagania pomiędzy graczami zdarzają się nader bezkompromisowe, nie często bywa, iż widowiska nie są interesujące. Natrafiamy na bezlitosne faule kończące się pokazaniem czerwonej kartki, niezwykłe asysty czy gole zapewniające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Warto więc śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać spotkania sportowe profesjonalnej ligi Bundesliga. Udział takich drużyn jak Bayern Munich i VfL BOCHUM w lidze Bundesliga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Allianz Arena.