Na obiekcie SchücoArena dnia 2022-04-17 13:30 odbyło się spotkanie między Arminia Bielefeld i Bayern Munich - wynik końcowy 0-3

Pierwsza połowa meczu między Arminia Bielefeld a Bayern Munich zakończyła się 0-2. Końcowy wynik spotkania to 0-3.

Dnia 2022-04-17 13:30 na obiekcie sportowym SchücoArena odbył się emocjonujący mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 30. Zmierzyły się ze sobą Arminia Bielefeld i Bayern Munich.

Gole strzelali: J. Laursen 10' 0-1 S. Gnabry 45' 0-2 J. Kimmich J. Musiala 85' 0-3 R. Lewandowski

Żółte kartki Arminia Bielefeld: Fabian Kunze 25'

Żółte kartki Bayern Munich: Tanguy Nianzou 45' Joshua Kimmich 65'

Czerwone kartki Arminia Bielefeld:

Czerwone kartki Bayern Munich:

Sędzią głównym tego spotkania był Matthias Jollenbeck, Germany. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Arminia Bielefeld stanie naprzeciw FC Koln, następne spotkania z drużynami Hertha Berlin i VfL BOCHUM a Bayern Munich z Borussia Dortmund. Następne mecze zagra z drużynami FSV Mainz 05 i VfB Stuttgart.

Liczni fani piłki nożnej śledzą starcia ligi Bundesliga 1. Interesujące zespoły futbolowe z tejże ligi i zawodnicy jak Fabian Kunze Tanguy Nianzou nieprzerwanie sprawiają wspaniałym sympatykom wiele niezapomnianych wrażeń. Cieszące oko walki między piłkarzami bywają niezwykle zaciekłe, rzadko zdarza się, że są to spotkania drętwe. Zdarzają się ostre faule zakończone czerwonym kartonikiem, wyśmienite asysty oraz sytuacje podbramkowe zapewniające pikanterii całemu wydarzeniu. Serdecznie zachęcamy każdego z fanów, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, przeglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi Bundesliga 1 i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych. Arminia Bielefeld oraz Bayern Munich jak ich udział w lidze Bundesliga 1 gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, SchücoArena.