Na obiekcie Allianz Arena miało miejsce spotkanie pomiędzy Bayern Munich oraz Union Berlin zakończone wynikiem 4-0

Bayern Munich - Union Berlin 4-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Bayern Munich oraz Union Berlin zakończyła się 3-0. Końcowy wynik meczu to 4-0.

Dnia 2022-03-19 17:30 na stadionie Allianz Arena rozegrał się mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 27 pomiędzy Bayern Munich a Union Berlin.

Gole strzelali: K. Coman 16' 1-0 L. Hernández T. Nianzou 25' 2-0 J. Kimmich R. Lewandowski 45' 3-0 R. Lewandowski 47' 4-0 J. Musiala

Żółte kartki Bayern Munich: Jamal Musiala 51' Tanguy Nianzou 74'

Żółte kartki Union Berlin: Timo Baumgartl 39'

Czerwone kartki Union Berlin:

Sędzią głównym tego spotkania był Harm Osmers, Germany. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Bayern Munich stawi czoła SC Freiburg, następne spotkania z drużynami Villarreal oraz FC Augsburg. Kolejno natomiast Union Berlin podejmie FC Koln. Następne mecze zagra z drużynami Hertha Berlin oraz Eintracht Frankfurt.

Dzisiaj liczna grupa fanów futbolu śledzi ciekawe poczynania w lidze Bundesliga 1. Fascynujące futbolowe zespoły oraz piłkarze tacy jak Jamal Musiala Timo Baumgartl systematycznie serwują kapitalnym sympatykom emocje sięgające zenitu. Zmagania pomiędzy piłkarzami są zajadłe, nie często zdarza się definitywnie, iż są to widowiska nużące. Nieprzerwanie obserwujemy bezwzględne sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie czerwoną kartką, idealne asysty czy bramki, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Gorąco zachęcamy każdego fana futbolu, żeby przeglądać spotkania sportowe znakomitej ligi Bundesliga 1 oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich. Bayern Munich oraz Union Berlin i ich udział w Bundesliga 1 zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Allianz Arena.