Mecz VfL BOCHUM vs Bayern Munich, wynik 4-2

VfL BOCHUM vs Bayern Munich, wynik końcowy 4-2.

Pierwsza część spotkania pomiędzy VfL BOCHUM oraz Bayern Munich zakończyła się 4-1. Końcowy wynik meczu to 4-2.

Dnia 2022-02-12 14:30 na obiekcie sportowym Vonovia Ruhrstadion odbył się mecz futbolowy ligi Bundesliga 1 kolejki 22. Zmierzyły się VfL BOCHUM oraz Bayern Munich.

Gole strzelali: R. Lewandowski 9' 0-1 K. Coman C. Antwi-Adjej 14' 1-1 G. Holtmann J. Locadia 38' 2-1 C. Gamboa 40' 3-1 P. Osterhage G. Holtmann 44' 4-1 R. Lewandowski 75' 4-2

Żółte kartki VfL BOCHUM: Cristian Gamboa 58' Elvis Rexhbeçaj 74'

Żółte kartki Bayern Munich: Benjamin Pavard 90'

Czerwone kartki VfL BOCHUM:

Główny sędzia meczu - Robert Schroder, Germany. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna VfL BOCHUM stawi czoła VfB Stuttgart, następne spotkania z drużynami RB Leipzig oraz SC Freiburg natomiast Bayern Munich zmierzy się z Red Bull Salzburg. Następne mecze zagra z drużynami SpVgg Greuther Furth oraz Eintracht Frankfurt.

Liczna grupa fanów śledzi potyczki ligi Bundesliga 1. Uzdolnione futbolowe drużyny oraz zawodnicy tacy jak Cristian Gamboa Benjamin Pavard nieraz zagwarantowały fantastycznym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Walki pomiędzy graczami z ligi są nader zażarte, nie często zdarza się, że są to potyczki mało interesujące. Zdarzają się wyjątkowe asysty oraz gole, bezlitosne sytuacje z faulem zakończone bardzo często żółtym kartonikiem dodające dreszcz emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Warto więc przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych orazoglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Bundesliga 1 oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. VfL BOCHUM oraz Bayern Munich oraz ich udział w lidze Bundesliga 1 gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Vonovia Ruhrstadion.