FC Koln vs Bayern Munich, wynik spotkania - 0-4

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między FC Koln a Bayern Munich wynik wynosił 0-2. Końcowy wynik spotkania to 0-4.

Dnia 2022-01-15 14:30 na stadionie RheinEnergieStadion rozegrał się mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 19 pomiędzy FC Koln a Bayern Munich.

Gole strzelali: R. Lewandowski 9' 0-1 T. Müller C. Tolisso 25' 0-2 T. Müller R. Lewandowski 62' 0-3 L. Sané R. Lewandowski 74' 0-4 L. Sané

Żółte kartki FC Koln: Luca Kilian 9'

Żółte kartki Bayern Munich:

Czerwone kartki FC Koln:

Sędzią głównym tego spotkania był Tobias Welz, Germany. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu FC Koln zmierzy się już z Hamburger SV, następne spotkania z drużynami VfL BOCHUM oraz SC Freiburg natomiast Bayern Munich z Hertha Berlin. Następne mecze zagra z drużynami RB Leipzig oraz VfL BOCHUM.

W dzisiejszych czasach liczna grupa fanów śledzi potyczki ligi Bundesliga 1. Uzdolnione zespoły futbolowe oraz zawodnicy tacy jak przykładowo Luca Kilian często zapewniły wyborowym sympatykom wiele zapierających dech w piersiach emocji. Ustawicznie trafiamy na spektakularne sytuacje podbramkowe oraz asysty, nieczyste faule kończące się czerwoną kartką, które zapewniają smaczku całemu widowisku. Walki między graczami bywają niezwykle nieustępliwe, rzadko zdarza się ostatecznie, że potyczki męczą kibica. Z tego względu warto śledzić spotkania sportowe popularnej ligi Bundesliga 1, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. FC Koln i Bayern Munich i ich udział w lidze Bundesliga 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, RheinEnergieStadion.