Na obiekcie Signal-Iduna-Park odbyło się spotkanie Borussia Dortmund vs Bayern Munich - 2-3

Borussia Dortmund vs Bayern Munich, wynik końcowy 2-3. Dnia 2021-12-04 17:30 na stadionie Signal-Iduna-Park odbył się mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 14. Na przeciw siebie stanęły Borussia Dortmund i Bayern Munich.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Borussia Dortmund i Bayern Munich wynik wynosił 1-2. Końcowy wynik meczu to 2-3.

Gole strzelali: J. Brandt 5' 1-0 J. Bellingham R. Lewandowski 9' 1-1 T. Müller K. Coman 44' 1-2 E. Haaland 48' 2-2 J. Bellingham R. Lewandowski 77' 2-3

Żółte kartki Borussia Dortmund: Emre Can 51' Jude Bellingham 86'

Żółte kartki Bayern Munich: Robert Lewandowski 87' Dayot Upamecano 90'

Czerwone kartki Borussia Dortmund:

Sędzią głównym tego spotkania był Felix Zwayer, Germany. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Borussia Dortmund stanie naprzeciw Besiktas, następne spotkania z drużynami VfL BOCHUM i SpVgg Greuther Furth natomiast Bayern Munich z Barcelona. Następne mecze zagra z drużynami FSV Mainz 05 i VfB Stuttgart.

Coraz częściej zauważamy, iż mnóstwo kibiców śledzi potyczki, które startują w lidze Bundesliga 1. Mocne zespoły futbolowe z tejże ligi i piłkarze tacy jak Emre Can Robert Lewandowski systematycznie serwują kapitalnym sympatykom mnóstwo wspaniałych przeżyć. Zmagania pomiędzy piłkarzami ligowymi są niezwykle zaciekłe, bardzo rzadko zdarza się, iż są to widowiska usypiające. Bardzo często obserwujemy niezwykłe bramki czy asysty, bezwzględne faule zapewniające pikanterii całemu wydarzeniu. Warto więc przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Bundesliga 1. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Borussia Dortmund i Bayern Munich z ligi Bundesliga 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Signal-Iduna-Park.