Mecz między Union Berlin i Bayern Munich dnia 2021-10-30 13:30: 2-5

Union Berlin vs Bayern Munich wynik meczu 2-5. Dnia 2021-10-30 13:30 na obiekcie sportowym Stadion An der Alten Försterei odbył się mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 10. Na przeciw siebie stanęły Union Berlin i Bayern Munich.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Union Berlin oraz Bayern Munich wynik to 1-3. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-5.

Gole strzelali: R. Lewandowski 15' 0-1 R. Lewandowski 23' 0-2 T. Müller L. Sané 35' 0-3 T. Müller N. Gießelmann 43' 1-3 G. Haraguchi K. Coman 60' 1-4 T. Müller J. Ryerson 65' 2-4 K. Behrens T. Müller 79' 2-5 D. Upamecano

Żółte kartki Union Berlin: Paul Jäckel 14'

Żółte kartki Bayern Munich: Niklas Süle 30'

Czerwone kartki Union Berlin:

Sędzią głównym tego spotkania był Harm Osmers, Germany. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Union Berlin stawi czoła Feyenoord, następne spotkania z drużynami FC Koln i Hertha Berlin a Bayern Munich podejmie Benfica. Następne mecze zagra z drużynami SC Freiburg i FC Augsburg.

Coraz częściej zauważamy, iż wierni kibice piłki nożnej z dużym zapałem śledzą ciekawe potyczki ligi Bundesliga 1. Liczące się zespoły piłkarskie i zawodnicy jak Paul Jäckel Niklas Süle niejednokrotnie zaserwowały pierwszorzędnym fanom mnóstwo pozytywnych emocji. Zdarzają się bezlitosne sytuacje z faulem, idealne asysty i bramki dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Cieszące oko potyczki między graczami z ligi są zajadłe, rzadko okazuje się, iż mecze nudzą kibica. Z tego względu warto śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich orazoglądać widowiska piłkarskie wyjątkowej ligi Bundesliga 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Union Berlin oraz Bayern Munich jak ich udział w Bundesliga 1 zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stadion An der Alten Försterei.